Červenec 2018

Problémy sběratele modelů zvířat :D

21. července 2018 v 10:27 | Nnia |  Modely
Ahoj,
dnešní článek je o mých sběratelských problémech, které mě pravidelně potkávají. :) Třeba si tady každý sběratel, který zavítá na můj blog najde ten svůj problém. :D A pokud máte ještě nějaké, napište je do komentáře. :D

1. Málo místa
Moje polička na modely koní velikosti Schleich, Collecta atd... pomalu přetýká. Už osm koní jsem musela dát na poličku vyhrazenou na Breyery. A to nemluvím o tom že plánuji dva další Traditionaly. Řekla bych že se ty poličky zmenšují. No, za chvíli budou třeba... co já vím... v kuchyni?

2. Odřené modely
Když si uvědomím kolik mám odřených modelů, vždycky mě popadne zlost. Jakto že je ta Knabstrubská klisna z roku 2007 poškrábaná? No jo, bylo mi asi šest, když jsem jí dostala... Proč jsem byla tak blbá?

3. Když vám model spadne
Jak to v takové situaci vypadá u vás? Já mám histerický záchvat. A minule když mi spadla Classic klisna, i když jen na stole, tak jsem málem dostala infarkt.

4. Focení
To vypadá asi tak, jako když si koupíte model Medvěda ledního v létě. Mami, jedeme na Severní pól!

5. Cestování s modelem
Já dávám každý model zvlášť do látkového pytlíčku a potom všechny do krabice a tu krabici ještě převážu provázkem. No jo, ale co když se z nich v tom teple smaže barva?! Co když se rozpustí?!

6. Nerozhodnost
Také se vám stává, že stojíte nad regálem hodinu a stejně jste si ještě žádný model nevybrali? A s nakupováním přes e-shop je to ještě horší. To si vyberu třeba dva koně, potom o nich přemýšlím a potom si objednám úplně něco jiného. A když mi přijdou, chci ty, co jsem měla vybrané jako první.

Takže, tohle jsou moje sběratelské problémy. A jaké jsou ty vaše? :D